Skladování

  • Nemůžete se zatím přestěhovat do nových prostor nebo se tam nevejdou Vaše věci?
  • Zajistíme pro Vás uskladnění Vašich věcí v našich zabezpečených skladech.
  • Cena skladování dle dohody.
  • Naše sklady jsou vhodné zejména pro nábytek.

Při stěhování se může vyskytnout celá řada nepředvídatelných komplikací. K těm dochází bohužel poměrně často. Jednou u nich je i případ, kdy potřebujete vystěhovat veškerý nábytek, či jiné vybavení, ale zatím nemáte žádné prostory, kam byste tyto věci dali.

Tato komplikace se může stát, pokud vám skončí nájemní smlouva a vy musíte vystěhovat své věci i přes to, že ještě nemáte zajištěné náhradní prostory. Další případ může nastat, když máte věci vystěhované, ale zatím je nemůžete do připraveného objektu umístit z důvodů rekonstrukce. Ať už je důvod jakýkoliv, tak potřebujete prostory, kam umístíte veškeré své věci. S tímto problémem vám hravě pomůže naše firma. Naše společnost disponuje rozsáhlými skladovými prostory, které jsou určeny právě k tomu, abychom vám do nich uložili vaše věci do té doby, než naleznete vhodné místo, kam vám je následně přestěhujeme.

Je u nás velmi často využívanou službou, které využívají nejen domácnosti. Můžeme poskytnout prostory k dočasnému skladování vašeho nábytku. Pokud máte firmu, tak si u nás můžete uskladnit kancelářské vybavení a příslušenství. Je zbytečné riskovat, že vám tyto věci někdo odcizí nebo poškodí. V našem skladu budou všechny vaše věci v bezpečí.

Skladování věcí

Pokud se potřebujete rychle vystěhovat, tak stačí učinit jen jeden jednoduchý krok, kontaktujete nás a my už se o všechno postaráme. Ať už jste odkudkoliv, tak vám pomůžeme se stěhováním i s uskladněním věcí. Skladování věcí se vám tak stane službou, která ochrání váš majetek do té doby, než najdete adekvátní prostory. Skladování se už nemusíte obávat, o všechno se postaráme. Využít můžete i celého spektra dalších služeb, které poskytujeme, například stěhování, vyklízení a mnoho dalšího. 

Nevíte si rady?

Od toho jsme tady!

Kontaktujte nás, vždy nalezneme řešení.

logo

AZ-stěhování  | +420 608 859 606 | info@az-stehovani.cz Jsme partnerem seznam| O cookies​

phone +420 608 859 606     local_post_office info@az-stehovani.cz